HODOWLA SUMA AFRYKAŃSKIEGO

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych
Podobne


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

 

Moje życie w technikolorze. Żeby nie było czarno-białe.

Temat: HODOWLA SUMA AFRYKAŃSKIEGO
Witam!Chciałbym założyć hodowlę suma afrykańskiego.Mam już zbiorniki ale mam problem z zakupem wkładu do filtra zraszanego.Może któryś z forumowiczów wie, gdzie można go kupić,lub w jaki sposób zrobić samemu.Proszę o pomoc.Mieszkam w pomorskim.
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=21679Temat: HODOWLA SUMA AFRYKAŃSKIEGO
Witam serdecznie !!! W maju 2009 rozpoczynam hodowle suma afrykańskiego. Gdy czytam na forum jak ktoś próbuje sił przy hodowli ślimaków bądz innych dziwnych zwierząt,to ogarnia mnie śmiech. Wogóle nie ma na to zbytu,tylko grupa cwaniaków próbuje zrobić pieniądze na materiale zarodowym. Co innego jest z SUMEM AFRYKAŃSKIM. Pewnie większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy, jak prosta i ekonomiczna jest jego hodowla. Najbardziej ciekawe jest to,iż w 1 m szesciennym wody (1000 L)...
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=21679


Temat: HODOWLA SUMA AFRYKAŃSKIEGO
Jak już masz taką wieloletnią praktykę w hodowli suma afrykańskiego, to podziel się wiedzą na temat urządzeń do mierzenia związków azotu w wodzie oraz gdzie można kupić potrzebne pakiety propylenowe do budowy złoża biologicznego. W książce Adamka takiej wiedzy nie ma.
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=21679Designed by Finerdesign.com